Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#664
Stary 02.03.2015, 13:49
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Też uważam, że sędzia mógł odgwizdać jedenastkę. Pesković nie trafił w piłkę, a potem nie tyle odepchnął co oparł rękę na barku Dudy. Czy to spowodowało upadek Słowaka, czy dodał coś od siebie - nie wiadomo, ale bramkarz TSP dał sędziemu argument.
Jak dla mnie sytuacja 50/50 podobnie jak z nieuznaną bramką tego którego nie puszczą taniej niż 10 baniek euro czyli Żyry.

Dla porównania w lidze angielskiej bramka Zyry byłaby prawidłowa a Duda dostałby żółtko za symulkę. Co przechodzi w ekstraklasie szczególnie na Ł3 w europie już niekoniecznie co było widać choćby w ostatnim meczu z Ajaxem gdzie pretensji do arbitra było co niemiara bo jak to przecież się legionista przewrócił a tu gwizdka niet...
Odpowiedz cytując