Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 02.03.2015, 13:40
Mi to wygląda na powtórkę z rozrywki, patrz sezon wcześniej. Tylko tym razem na prawdę można się obawiać o pierwszą ósemkę. Niektórzy są świadomi a niektórzy nie, ale na prawdę przykro to mówić, staliśmy się totalnym średniakiem.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując