Ludzie to jest temat polityczny a nie o wpadkach. Rozmawiajmy o polityce a nie o wpadkach

Robicie jakieś tematy zastępcze. Ja bym chciał porozmawiać jak rozwiązać problem wpływu dwóch ugrupowań establishmentowo-agenturalnych, z której jedna opcja chce wprowadzenia wojsk niemieckch do Polski a druga opcja w kontrze wojsk amerykańskich

Żadna z nich oczywiście "nie wie" jak zrobić, żeby mieć swoje wojska na takim poziomie, żeby nie kajać się jak Rumuni pod kościołem o każdego grosza... chcąc wprowadzać cudzą armię na nasz POLSKI teren!