Wyświetl pojedynczy post
krowczax
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2876
Stary 02.03.2015, 13:08
Tarasiewicz ma chyba tylko roczny kontrakt z Koroną, kończy mu się w czerwcu. Chętnie zobaczyłbym go u nas, młody jest jeszcze, ogarnięty i w przeciwieństwie do Smudy potrafi się jako-tako wypowiadać.
Powód: poprawka powtórzenia
Ostatnio edytowane przez krowczax : 02.03.2015 o godz. 13:09.
Jak długo na Wawelu...
Odpowiedz cytując