Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30963
Stary 02.03.2015, 12:40
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
palikot chcesz być adwokatem bula Twoja sprawa, ale tego nie da się wytłumaczyć i obronić , widzisz różnicę między "kawałkiem" Kaczyńskiego i Bula ? chyba potrafisz rozróżnić wpadkę od kompromitacji ?
Co z Rokerem Perejro , Borubarem i Irasiadem ? Wpadka czy kompromitacja ?