kerim1906 napisał(a):

|
palikot chcesz być adwokatem bula Twoja sprawa, ale tego nie da się wytłumaczyć i obronić , widzisz różnicę między "kawałkiem" Kaczyńskiego i Bula ? chyba potrafisz rozróżnić wpadkę od kompromitacji ?
|
Uważam, że wpadka każdemu może się zdarzyć, ale powinien za nią natychmiast przeprosić. Jeśli tego nie zrobi, wtedy można to nazwać kompromitacją.