Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2874
Stary 02.03.2015, 12:26
Ja też widziałbym ojrzyńskiego , kończy mu się kontrakt i podobno nie kwapi się żeby go przedłużać , może coś jest na rzeczy.. a zarabiałby 2x mniej od Smudy
Odpowiedz cytując