Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2872
Stary 02.03.2015, 12:13
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
To może Tomasza Kulawika? On zdobył mistrzostwo ME..


Proponuje wszystkim zejść na ziemię, szansę na to, że Smuda pożegna się ze stanowiskiem na dzień dzisiejszy są minimalne. Musimy się przemęczyć z nim do końca tego kontraktu, nie wiem co by się musiało stać*, żeby właściciel oraz Prezes podjęli decyzję o zmianie szkoleniowca.

Jak czytam te propozycję, to nie wiem czy się śmiać czy płakać.. Urban, Michniewicz - co jeden to lepszy. To może Ulatowski albo Rumak jak spadnie z Zawiszą?

*Nawet nie chce myśleć o ewentualnej stracie punktów w Derbach.
Czy ja napisałem o nich, w kontekscie naszej pracy? Rzuciłem, że z Polaków są tylko oni wolni. Bo chyba nikt nie wierzy w Marca.
Ja taki pewien nie jestem, czy Smuda nie zostanie zwolniony. Gaszyński ma ogromne parcie na Puchary i bardzo dobrze, a Wisła gra ogromną kichę.
Odpowiedz cytując