WISŁAZWE napisał(a):

To może Tomasza Kulawika? On zdobył mistrzostwo ME..
Proponuje wszystkim zejść na ziemię, szansę na to, że Smuda pożegna się ze stanowiskiem na dzień dzisiejszy są minimalne. Musimy się przemęczyć z nim do końca tego kontraktu, nie wiem co by się musiało stać*, żeby właściciel oraz Prezes podjęli decyzję o zmianie szkoleniowca.
Jak czytam te propozycję, to nie wiem czy się śmiać czy płakać.. Urban, Michniewicz - co jeden to lepszy. To może Ulatowski albo Rumak jak spadnie z Zawiszą?
*Nawet nie chce myśleć o ewentualnej stracie punktów w Derbach.
|
Czy ja napisałem o nich, w kontekscie naszej pracy? Rzuciłem, że z Polaków są tylko oni wolni. Bo chyba nikt nie wierzy w Marca.
Ja taki pewien nie jestem, czy Smuda nie zostanie zwolniony. Gaszyński ma ogromne parcie na Puchary i bardzo dobrze, a Wisła gra ogromną kichę.