|
Trzy najbliższe mecze będą kluczowe. O ile stratę punktów z warszawką można sobie wyobrazić o tyle z zawiszą i na derbach już nie. Wtedy nie wiem czy Smuda mialby co szukac. Ale to jest takie gdybanie. Poczekajmy te trzy tygodnie ja wierzę że damy rady ;D
|