Fugiel napisał(a):

Jeszcze raz zapytam. Co takiego da nam Urban ? No chyba, ze kasę
|
Na pewno nie da sobie wleźć na głowę i myślę, że mógłby dać tej szatni wstrząs, którego tak bardzo potrzebujemy.
Inna rzecz, że nie wierzę, że wywalą Smudę, bo zwyczajnie nie ma na to kasy, a sam do dymisji przecież się nie poda, bo to nie w jego stylu.