Mati_ napisał(a):

W Polsce z wolnych są Zieliński i Michniewicz. Wątpliwe, żeby Gaszyński dał im szansę.
Bardziej jak coś - jeżeli ktoś szuka - to zagranica.
|
Czy Urbana też wliczasz do zagranicy? Bo pojawiły się ploteczki tu i ówdzie że w Krakowie z zainteresowaniem przyjęto jego zwolnienie z Osasuny...