Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.03.2015, 08:08
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
11 czerwca 2013 roku, podpisując trzyletni kontrakt, został trenerem Wisły Kraków, więc do tego czasu na 90% będzie trenerem chyba że spadniemy albo poszorujemy dno tabeli.

a tak na przyszłość to mając taki skład jak mamy czyli z Brożkiem , Dudką, Głowackim, Boguskim to trener bez mocnego nazwiska nie ma w Wiśle szans.
Zgadza się. W Polsce z wolnych są Zieliński i Michniewicz. Wątpliwe, żeby Gaszyński dał im szansę.
Bardziej jak coś - jeżeli ktoś szuka - to zagranica.
Odpowiedz cytując