|
...gdyby , gdyby ... gdyby sie Cupial nie obrazil to bylibysmy teraz na miejscu 7egii ... ale niestety "policzkiem w twarz" byla faza grupowa LE, wczesniejsze MP zdobyte w pol roku , wyjscie z grupy i wylosowanie na wiosne najslabszego przeciwnika z mozliwych ..mielismy wtedy wszystko w reku zeby ponownie zdobyc MP , nabic pkt w europie i czekac na slabszego rywala w walce o LM ...gdyby, gdyby, gdyby ...teraz drzymy o awans do gornej 8 i leja nas przecietne druzyny ligowe ... dostalismy niezly wpie...ol od przecietnej druzyny , a przed nami najwazniejsze mecze w roku ...sory, ale slabo to widze
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 02.03.2015 o godz. 00:01.
|