Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 01.03.2015, 23:29
Kamcio019 napisał(a):Wyświetl post
Na szczęście czołówka nam zbyt nie Uciekła Śląsk remis lech też i Jaga przegrała
Gdybyśmy nie dali dupy teraz i z Pogonią, to gdzie byśmy byli? :/
Niemniej jestem zadowolony z gry poza wynikiem.
Odpowiedz cytując