Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2855
Stary 01.03.2015, 22:48
konik28 napisał(a):Wyświetl post
Praca w takich klubach jak wisła, legia czy Lech to zupełnie coś innego tu jest większa presja na 1 trójkę a w zasadzie na mistrza i niestety ale większość trenerów sobie nie poradzi. Wielu trenerów poleglo daleko nie szukać Probierz.

Co to urwa jest ?!?!?!


A w temacie Dyzmy to nie problem wziąć kogoś bez doświadczenia - tu nie trzeba mieć doświadczenia bo już runda się zaczęła i już nadrobić przygotowań się nie da - a raczej dać odpocząć.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując