konik28 napisał(a):

|
Praca w takich klubach jak wisła, legia czy Lech to zupełnie coś innego tu jest większa presja na 1 trójkę a w zasadzie na mistrza i niestety ale większość trenerów sobie nie poradzi. Wielu trenerów poleglo daleko nie szukać Probierz.
|
Co to urwa jest ?!?!?!
A w temacie Dyzmy to nie problem wziąć kogoś bez doświadczenia - tu nie trzeba mieć doświadczenia bo już runda się zaczęła i już nadrobić przygotowań się nie da - a raczej dać odpocząć.