|
To prawda. Szkoda tylko, że piłkarze z mocnymi nazwiskami, ale bez formy, je mają.
Swoją droga - jak tak patrzę na Dudkę, to czasem sobie myślę, że jego zjazd ma jakiś związek z kasą. Odnoszę wrażenie, że gra niechlujnie i bez szczególnego zaangażowania (rzecz jasna - kasa powinna być, ale chyba jakoś są dogadani - ostatecznie, mam nadzieję).
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|