Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 01.03.2015, 18:32
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Ludzie chyba pod wpływem emocji popadają w jakaś skrajność. Zobaczycie, wygramy z Zawiszą i sąsiadką. Głowy do góry .. Ja mam tylko nadzieje, ze Smuda wyleczył się już z Dudki jako SO. Z resztą jesli dobrze pamiętam to w meczu z 2006.10.19 Wisła Kraków - Blackburn Rovers 1:2 również Dariusz zjebał bramkę dla Blackburn.
Tyle, że teraz Dudka gra tam z konieczności, a nie z kaprysu Smudeiro. Fakt faktem mógłby tam Żemło grać, no ale ...
Odpowiedz cytując