Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2843
Stary 01.03.2015, 15:36
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
A mi się wydaje że znalazło by się kilku solidnych trenerów którzy przyszliby tu pracować. Komfortu to w Wiśle nie było kilka lat temu kiedy trenerzy wylatywali mimo iż byli na pierwszym miejscu w tabeli, obecnie taki Smuda robi średnie wyniki i pewnie nawet nikt nie myśli żeby go zwolnić.
Jakoś nie chcę mi się wierzyć, że następca Smudy dostałby podobne do niego warunki finansowe. Czyli zostają nam "solidni" trenerzy pokroju Probierza czy Michniewicza, którzy już u nas byli (Probierz) i cudów nie zdziałali.

Komfort pracy trenera to również, a może przede wszystkim, perspektywa budowy drużyny według jego wizji, co nieodłącznie wiąże się z transferami do klubu, co w przypadku Wisły na dzień dzisiejszy jest niemożliwe. Wszystko, na co potencjalny, nowy trener w Wiśle może liczyć, to castingi w przerwach pomiędzy rundami ligowymi i goście z umiejętnościami, ale bez kolan.
Odpowiedz cytując