Temat
:
[22 kolejka] GKS Bełchatów - WISŁA Kraków, 28 lutego, 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline
#
19
01.03.2015, 15:01
MatiRbk
napisał(a):
Nie wiedziałem ze lewy pomocnik musi byc lewo nozny ;D
A widziales jak Barientos centrowal piłke w pole karne lewą nogą? Z resztą sam sobie odpowiedziałeś
Jankowski, Graguła i Stepinski też są uwaga prawonożni
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 01.03.2015 o godz. 15:03.
Fugiel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fugiel
Znajdź inne posty napisane przez Fugiel