Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2835
Stary 01.03.2015, 14:05
Wiem, że Wisła to nie ta para kaloszy co Podbeskidzie czy Korona, ale jestem ciekawy, jak sprawdziłby się u nas ktoś taki jak Leszek Ojrzyński. Wszyscy doskonale pamiętamy popisy Probierza, ale to tylko takie rozważania forumowe w kategorii Sci-Fi. Skoro ze skórokopaczy potrafił zrobić solidne zespoły na miarę naszej pseudo ligi, to ciekawe jak poradziłby sobie z piłkarzami o jednak trochę większym potencjale.
Odpowiedz cytując