Patryko napisał(a):

|
Nikt o zdrowych zmysłach nie przyjdzie trenować w tych warunkach, z talentami pokroju Boguski czy Sarki, za worek ziemniaków.
|
W jakich warunkach? 90% klubów zazdrości nam warunków do trenowania (vide profesjonalna baza treningowa w Myślenicach), a to że w drużynie znajdzie się czarna owca to rzecz normalna. Wskaż drużynę która nie ma u siebie słabych piłkarzy? Manchester, Real i Barcelona też ma.
Ogółem piłkarzy nie mamy złych i stać ich z pewnością na pierwszą "trójkę". A jeżeli ktoś uważa, że skład mamy słaby to niech wskaże drużynę, która skład ma lepszy od Wisły, poza Legią i kimś tam jeszcze?
Biadolicie o słabych piłkarzach w Wiśle.. a niby w innych polskich klubach to same super-przejeby
