Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2834
Stary 01.03.2015, 14:01
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Nikt o zdrowych zmysłach nie przyjdzie trenować w tych warunkach, z talentami pokroju Boguski czy Sarki, za worek ziemniaków.


W jakich warunkach? 90% klubów zazdrości nam warunków do trenowania (vide profesjonalna baza treningowa w Myślenicach), a to że w drużynie znajdzie się czarna owca to rzecz normalna. Wskaż drużynę która nie ma u siebie słabych piłkarzy? Manchester, Real i Barcelona też ma.

Ogółem piłkarzy nie mamy złych i stać ich z pewnością na pierwszą "trójkę". A jeżeli ktoś uważa, że skład mamy słaby to niech wskaże drużynę, która skład ma lepszy od Wisły, poza Legią i kimś tam jeszcze?


Biadolicie o słabych piłkarzach w Wiśle.. a niby w innych polskich klubach to same super-przejeby
Ostatnio edytowane przez element : 01.03.2015 o godz. 14:04.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując