Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
Od: 10.2014
Offline
#
69903
01.03.2015, 14:00
Najlepsze jest to, że przed legła mozemy się jeszcze porządnie wykartkować. I tu będzie ból. Głowacki, Stilic, Sadlok
TS&ZKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TS&ZKS
Znajdź inne posty napisane przez TS&ZKS