Temat
:
[22 kolejka] GKS Bełchatów - WISŁA Kraków, 28 lutego, 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
czechu
Senior Member
Od: 07.2013
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
146
01.03.2015, 13:43
Wczoraj Stilić nie grał źle, przytrzymywał piłki, zaliczył asyste i posłał pare ładnych piłek np. do Sadloka.
czechu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czechu
Znajdź inne posty napisane przez czechu