w0lno. napisał(a):

Nie no rzeczywiście Cracovia i Zawisza to hegemony, które leją wszystkich na lewo i prawo...
Ludzie trochę lodu na głowy, bo popadacie ze skrajności w skrajność. Tydzień temu była mowa o pucharach, a dziś już o spadku.
|
Nie oni leją wszystkich, tylko NAS leją wszyscy. Niestety w obecnej formie przegralibyśmy z B-klasowym FC Wy....owo. Dyzma kolejny raz pokazuje, że z niego taki trener jak z koziej... Nie potrafi przygotować drużyny, a o taktyce to gościu chyba nawet nie słyszał. Na przyszłość: sracovia pisze się z małej litery.
A co do Moskala. Kazdy byłby lepszy od dyzmy. Wolałbym nawet przesunąć Musiała do pierwszej drużyny. Nie oszukujmy się. Emeryt nie przygotuje drużyny do nowoczesnego futbolu. Musimy coś zmienić w składzie trenerskim, bo kolejna wiosna i kolejna gorycz porażki do przełknięcia. Gdzie te puchary Gaszyńskiego. Niech on się martwi o utrzymanie z naszym dyzmą, boguskim, jankowskim. To trio to są gwiazdy naszej kabaretowej sceny ekstraklasowej. Ani jeden z nich nie ma pojęcia co ma robić.