KOALIK napisał(a):

|
Co trzeba zrobić, aby Smuda odszedł? Przede wszystkim znaleźć kogoś, kto zapłaciłby minimum milion złotych odszkodowania za zerwanie kontraktu. Dla Smudy praca w Wiśle jest ostatnią i dlatego będzie się kurczowo trzymał stanowiska.
|
Pewnie tak jest, bo nie wierzę by się nie zabezpieczył. W klubie mają inne problemy, stąd może czuć się pewnie.
Pytanie tylko ile będzie nas kosztować przez najbliższy rok z okładem niższa frekwencja.
Ile będzie nas kosztować brak zawodników do sprzedania, bo przy Smudzie ani nowi ani młodzi zawodnicy nie zyskają na sportowej wartości.
Jesteśmy biedni to go nie zwolnimy, będziemy biedni bo go nie zwolniliśmy.