|
Mysle ze jak by przyszedl ktos ogarniety i to poukladal to jeszcze bysmy mogli namieszac nie wiem czy gong od Zawiszy by nam wbrew pozorom nie pomogl ... Juz nie wiem co musi sie stac aby Smuda odszedl
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|