Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 01.03.2015, 09:47
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się całkowicie z s1mone, ale zapewne zaraz wejdą tu znawcy piłki i powiedzą, że za tydzień dostaniemy bęcki od Zawiszy i Smuda won.

Skoda, że nie podyktował karnego bo mogłoby być zupełnie inaczej, w dodatku szkoda zmarnowanych sytuacji Brożka.

Za tydzień tylko zwycięstwo.

EDIT: Spóźniłem się, już tu są, co widać nad moim postem.
Dokładnie, zagraliśmy świetny mecz, a dodatkowo w piłce nożnej tak jak w skokach narciarskich ocenia się styl, wiec od trzech sędziów otrzymaliśmy +3bramki, Francuz dał +2, Austriak +4, skrajne odrzucone i generalnie to wygraliśmy 3:4.

Franio Smuda to taktyczny geniusz, przygotował drużynę wspaniale, a to ze nie strzela bramek i dużo traci... eee tam Panie.. To że wystawia zawodnikow nie na swoich pozycjach i .......i jakieś głupoty na konferencjach... eee tam Panie, popatrz Pan na ten styl! Wygramy z Zawisza!! ...., że straciliśmy 8 pkt na ogórach, tera wygramy z Zawisza, będzie git. Panie ja Panu powiem.. Krążą plotki, jeszcze niepotwierdzone, że Alan Uryga właśnie z Zawisza wykona pierwsze podanie do przodu w sezonie! A Buchalik złapie coś co leci w bramkę!! Przychodź Pan na mecz, bierz rodzinę i kota, styl Frania będzie grany!

--------

Fani cudownego dotyku Franciszka i jego legendarnego nosa mnie przerażają.
Ostatnio edytowane przez fialo : 01.03.2015 o godz. 09:49.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując