Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 01.03.2015, 07:28
mecz mozna okreslic w kilku punktach
-Brożek mógł wysunąc sie na czoło strzelców ekstraklasy( miał chyba z 5 setek i kilka jeszcze dogodnych sytuacji)
-Dudka .... fatalny mecz. masa blędów. juz wiem czemu Smuda go posadził w meczu z Pogonia.
-Jovic, duzy pozytyw. jak na pierwszy mecz dobrze zagrał.
-Drugi nabytek tez nie zle. Widac u Barrientosa szybkosc i co najwazniejsze klej w bucie! ( u naszych ciezko to zobaczyc) jak ktos mu zagra piłke w biegu to nie odkakuje na metr.
-Smuda pieprzy i pieprzy a jeszcze jedne mecz i mozemy wypasc z ósemki. puchary? chyba za rok. zebysmy sie do ósemki zaliczyli tym bardziej ze po Zawiszy( tu musza byc 3 pkt) mamy wyjazd na Legie potem u sibie Craxe i wyjazd na Jage. wiec łatwo o pkt nie bedzie.
ave.
Odpowiedz cytując