Wyświetl pojedynczy post
MWK
Member
 
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 01.03.2015, 01:32
Franciszek wie lepiej. Gość który skompromitował nas na euro 2012, wie lepiej. Żadnej drużyny nie przygotował do wiosny, on ma nosa.. Garbatego chyba k.u.r.wa. Pół extraklasy się pcha pod skrzydła złoto-usto-idioty ha ha! Takie pieniądze gościowi płacą, że się w głowie nie mieści. Nie oszukujmy się, bo ze średnio ogarniętym trenerem bylibyśmy tu gdzie jesteśmy. A jego pier.do.lenie już od czasów Lecha doprowadza mnie do szału.
Ostatnio edytowane przez MWK : 01.03.2015 o godz. 01:37.
Odpowiedz cytując