|
Oglądałem dzisiaj mecz, a głównie to "grę" Pana Boguskiego bo ciężko nazwać go piłkarzem. Wyciągnąłem kilka wniosków:
- Boguski ma kwity na Bogusław C.
- Wujek(żona, szwagier) jest prokuratorem(sędzią) związanym ze sprawami telefoniki.
-Boguski gra "za frytki" i namawia innych żeby nie chcieli kasy.
- Ma inny etat w Telefonice co gwarantuje mu hobbistyczne granie w pierwszej 11
- inna możliwość.... na pewno nie umiejętności
|