Wyświetl pojedynczy post
sawko
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Szklane Domy N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.03.2015, 00:42
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Pewnie wielu zaskoczę ale....

podobała mi się nasza gra. Jeśli byśmy w podobny sposób grali do końca sezonu to nie miałbym nic przeciwko.

Generalnie cała drużyna harowała na boisku aż miło, mieliśmy dużą przewagę.
Niestety Brożek jest totalnie bez formy, a Piech w formie.

Podejrzewam, że jakby w ich drużynie był Brozio dziś a u nas Piech to skończyłoby się 5:0 dla nas, bo ilość sytuacji jakie miał Paweł dziś i w jaki sposób je partaczył sprawiała, że aż przecierałem oczy ze zdziwienia.

W dodatku nieodgwizdany karny i głupia kartka dla Sadloka, gdy mogliśmy jeszcze przycisnąć.

Paradoksalnie nasz najlepszy mecz w tym roku i jednocześnie najwyższa porażka. Szkoda.

Zgadzam sie ze wszystkim.
Pierwsza i trzecia bramka Bełchatowa to jak bym ogladał jakis duet/tercet z Barcy, akurat im wyszło w meczu z nami :(

Co do Nas to Jovic daje duze nadzieje ze prawa strona w koncu ruszy ładnie, zobaczymy za tydzien jak to będzie wygladało z Zawiszą razem z Guerrierem, w koncu skrzydła powinny wygladac co najmniej przyzwoicie.
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując