|
Dziwi mnie że Stępiński dziś nie zagrał ani minuty, a taki Brożek bez formy cały mecz rozegrał :/ Chciałbym żebyśmy zagrali dwójką napastników, przecież po co mamy Stępińskiego, Jankowskiego? Ile słabych meczy musimy rozegrać żeby Smuda to ZROZUMIAŁ? Oby Bangura (jeśli przejdzie rehabilitacje pomyślnie) nie był gorszy od dzisiejszych występów Jovicia i Barrientosa.
|