Wyświetl pojedynczy post
czechu
Senior Member
 
Od: 07.2013
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 28.02.2015, 22:56
Dziwi mnie że Stępiński dziś nie zagrał ani minuty, a taki Brożek bez formy cały mecz rozegrał :/ Chciałbym żebyśmy zagrali dwójką napastników, przecież po co mamy Stępińskiego, Jankowskiego? Ile słabych meczy musimy rozegrać żeby Smuda to ZROZUMIAŁ? Oby Bangura (jeśli przejdzie rehabilitacje pomyślnie) nie był gorszy od dzisiejszych występów Jovicia i Barrientosa.
Odpowiedz cytując