Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 28.02.2015, 22:03
Za dużo lepsze wyniki niektórzy trenerzy dużo lepsi od Smudy wylatywali z Wisły.

Jednak te złe wyniki to dla mnie to nawet nie jest kwestia złego przygotowania kondycyjnego. Oni wyglądają fizycznie nawet dość dobrze.
Problem jest inny.
Oni od chwili przyjścia Smudy grają cały czas to samo.
Wszyscy trenerzy w eklasie wiedzą, co trzeba zrobić.
- Zacieśnić obronę i środek pomocy
- Przeczekać
- Wciągnąć Wisłę pod swoje pole karne
- Zniechęcić do gry Brożka (to akurat łatwe)
- Zmusić Wisłę do ataku pozycyjnego, bo nasi "atakujący" nie potrafią aktywne wychodzić na pozycję
- Nie faulować przed polem karnym
- Przeprowadzić kilka szybkich kontrataków

- Zainkasować trzy punkty

W grze Wisły nie ma żadnych nowoczesnych rozwiązań. Wygrywamy tylko wtedy, gdy Smudzie uda się piłkarzy zmotywować do zap...alania na zapalenie płuc na granicy wydolności tlenowej. I to wszystkich naraz. Albo szybko uda się nam strzelić 1-2 bramki. Przypadkiem. Jednak to w nowoczesnym futbolu żadna taktyka.

Obawiam się, że gdybyśmy nawet przegrali u siebie z Cracovią to Smuda zostanie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując