Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 28.02.2015, 21:44
Bilans spotkań Wisły w pierwszej połowie 2014 r. i w trzech meczach w 2015 r.: 19 spotkań: 4 zwycięstwa - 5 remisów - 10 porażek. Na 57 możliwych pkt Wisła Smudy zdobyła zaledwie 17 pkt, a więc średnia mniej niż punkt.

To wystarczy za cały komentarz.

Ciekawi mnie tylko co w tej sytuacji zrobi Gaszyński, który oficjalnie głosi, że awans do pucharów jest potrzebny, aby poprawić sytuację.

To jest sprzeczne z wypowiedziami Smudy i jego wyznawców, że celem jest awans do ósemki. Smuda swoimi wypowiedziami spowodował, że mimo bardzo wysokiej pensji i dodatków za pkt, nie było wobec niego presji na wynik. Mimo bardzo solidnego składu mógł przegrywać pięć spotkań z rzędu (bijąc najgorsze osiągnięcie w całej historii klubu) przy jednoczesnym wzmacnianiu swojej pozycji.

Podczas tej rundy nie będzie żadnego usprawiedliwienia dla wyczynów Smudy (bo Bednarz, bo wąska kadra, bo coś tam jeszcze). Tym razem to nie przejdzie.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 28.02.2015 o godz. 21:49.
Odpowiedz cytując