|
Warunki treningowe czyli ośrodek w Myślenicach jaki nie ma wiele klubów w Polsce, klub w ciężkich warunkach finansowych ale funduje zgrupowania w Turcji. I jakie sa efekty ? Takie, ze gramy kolejny raz na wiosnę wielką pytę. Ciekawe czy w klubie ktoś analizuje jakie są tego przyczyny, że po raz kolejny gramy o nic w tym sezonie, bo patrząc na efekty nikt już chyba nie wierzy w grę w europejskich pucharach. Piłkarze sami w to nie wierzą. To gadka żeby ściągnąć kibiców na trybuny, że o coś walczymy.
|