Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 28.02.2015, 20:53
Boguski to chyba ma immunitet na grę. Pomijając fakt że wszyscy oprócz Głowy grają beznadziejnie, to jednak to co wyczynia Rafał to jest katastrofa. Gość biega jak dziecko na boisku szkolnym - gdzie leci piłka tam on biegnie, zero pojęcia taktycznego, zero walki, odstawia nogę, skacze do główki nie potrafiąc ocenić lotu piłki, za mocno podaje, nie potrafi przyjąć piłki... po prostu katastrofa. O ile jeszcze można wybronić wystawianie Brożka czy Urygi, bo po prostu nie ma kto za nich grać na tej pozycji, o tyle wystawianie Boguskiego na środku pomocy to sabotaż. Jeżeli w następnym meczu nie siądzie na ławce to będzie kpina, a podpisanie z nim kontraktu nowego to po prostu jaja.
Co do Brożka to też przydałaby mu się ławka przynajmniej na 45 minut, w zeszłej rundzie to pomogło i zaczął strzelać, dlaczego nie spróbujemy znowu. Przecież on się męczy grając. Pora też dać szansę Miśkowi bo Buchalik puszcza w zasadzie wszystko co leci w bramkę. Co prawda niby nie zawinił przy żadnej bramce to jednak w takiej drużynie jak Wisła musi bronić ktoś kto wyjmie przynajmniej jedną z 3 sytuacji. Trela po przeciwnej stronie bronił wszystko, mimo że jakby puścił strzał Brożka sam na sam albo Sarkiego, czy Urygi to nikt nie miałby do niego też pretensji
Odpowiedz cytując