Jak Dyzma sam nie wie, na ile minut wpuścił Barrientosa to czemu się dziwić?
Kiedyś napisałem odnośnie przygotowań zimowych, że widziałbym tutaj bardziej zatrudnienie specjalisty ds. przygotowań fizycznych. Wg mnie to mogło zadziałać.
Problem w tym, że my nie mamy ŻADNEGO pomysłu na akcje. A tu już Franza się nie da obronić. Ten facet jest już skończony jeśli chodzi o poważniejszą piłkę (czyt. gra o europuchary).