tofik napisał(a):

|
Te pożal się Boże obozy zimowe zagraniczne nie mają sensu. Chyba by lepiej wyglądali jakby zostali w domu i się przygotowywali sami. Serio.
|
Jakie obozy?chyba przetrwania dla nich...
Powiedzcie czemu,My jestesmy takie miękkie faje ,ze kopiemy sobie pike,przewracamy sie a rywal strzela nam 2,3 bramki i zwyczjanie wygrywa k**wa mecz.
to jest poziom degrengolady,Smuda zapewne wszytsko zawali na SArkiego i Sadloka.
Panienki jak nie maja ambicjii to wywalić ,bo My jstesmy zwyczjanie miękkie faje

Grzegorz Skwara by juz wiedzial co powiedziec po takim zje**nym meczu.