Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 28.02.2015, 19:49
tofik napisał(a):Wyświetl post
Te pożal się Boże obozy zimowe zagraniczne nie mają sensu. Chyba by lepiej wyglądali jakby zostali w domu i się przygotowywali sami. Serio.





Jakie obozy?chyba przetrwania dla nich...



Powiedzcie czemu,My jestesmy takie miękkie faje ,ze kopiemy sobie pike,przewracamy sie a rywal strzela nam 2,3 bramki i zwyczjanie wygrywa k**wa mecz.

to jest poziom degrengolady,Smuda zapewne wszytsko zawali na SArkiego i Sadloka.

Panienki jak nie maja ambicjii to wywalić ,bo My jstesmy zwyczjanie miękkie faje



Grzegorz Skwara by juz wiedzial co powiedziec po takim zje**nym meczu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując