Wyświetl pojedynczy post
sl@y
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.02.2015, 19:17
Że tak spytam, kiedy jest przerwa na reprezentację? bo widać że poruszają się jakby mieli nogi z ołowiu w porównaniu z zawodnikami bełachatowa którzy zapierdalali po całym boisku co było już widoczne po kilkunastu minutach gry, więc wypadałoby aby odpoczęli po tych trzech kolejkach.
Zwalnianie Smudy teraz i tak nic nie da, widać że znów "coś" poszło nie tak w przygotowaniach ale jeśli nie zajmą miejsca pucharowego(na dzień dzisiejszy tak to wygląda a jest to cel wyznaczony przez prezesa) bądź co gorsza nie znajdą się w pierwszej ósemce nie pozostanie nic innego tylko Smuda OUT
Odpowiedz cytując