|
Analogiczna sytuacja jak w roku poprzednim. Smuda w zimie ma "za dużo" czasu na przygotowanie drużyny i to zawsze wychodzi bokiem. Ciekawym jest, że po przygotowaniach letnich gram wygląda o niebo lepiej. Spaść raczej nie spadniemy, ale z 8 może być problem.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|