Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 28.02.2015, 18:31
Chaos i beznadzieja.

Przeciętniutki Bełchatów ogrywa nas na luzie, niespecjalnie się nawet męcząc.

Na boisku pojawiają się podróbki piłkarzy jak Boguski czy piłkarze zupełnie bez formy jak Dudka, tylko dlatego, że u Smudy mają pewny plac.
Lepiej było przegrać 5: 0 ale z młodymi. Przynajmniej byłaby nadzieja na korzyść z takiej przegranej

Bez taktyki, bez formy, bez jaj... Wisła Kraków 2015

Jak pomyśle, że ta patologia trenerska będzie jeszcze ssać Wisłę przez następne 1,5 roku i to w części za moje pieniądze to mnie szlak trafia.

Cytat:
Jest jeszcze jakiś zespół potrzebujący przełamania się ?
Jest. Sąsiadka. Gra o klasę lepiej niż my. Największe upokorzenie od wielu lat stoi u bram.
Odpowiedz cytując