Chaos i beznadzieja.
Przeciętniutki Bełchatów ogrywa nas na luzie, niespecjalnie się nawet męcząc.
Na boisku pojawiają się podróbki piłkarzy jak Boguski czy piłkarze zupełnie bez formy jak Dudka, tylko dlatego, że u Smudy mają pewny plac.
Lepiej było przegrać 5: 0 ale z młodymi. Przynajmniej byłaby nadzieja na korzyść z takiej przegranej
Bez taktyki, bez formy, bez jaj... Wisła Kraków 2015
Jak pomyśle, że ta patologia trenerska będzie jeszcze ssać Wisłę przez następne 1,5 roku i to w części za moje pieniądze to mnie szlak trafia.
Cytat:
|
Jest jeszcze jakiś zespół potrzebujący przełamania się ?
|
Jest. Sąsiadka. Gra o klasę lepiej niż my. Największe upokorzenie od wielu lat stoi u bram.