fajny i ciekawy przyklad jak Smuda przygotowal druzyne na wiosne,wszyscy po obozie po boisku poruszaja sie jakby kazdy mial 10kg nadwage...a "nieprzygotowani" Barientos i Jovic zapieprzali az milo
boje sie ze z nimi bedzie jak z Gurrierem,DG tylko przepracowal oboz zimowy ze Smuda i juz bylo po nim,Sarkiego to chyba ja bym teraz przescignal
wniosek ktory wysuwam pierwszy raz od zatrudnienia Franza - Smuda wypie*dalaj i nie wracaj
Gaszynski niech sie rozglada za nowym trenerem