|
Boguś na dzień dzisiejszy się prezentuje jak Tico po gradobiciu.
Inni dywersanci też nie lepsi. Słaba forma naszych niemal wszystkich piłkarzy a do tego bardzo łatwo nas przeczytać. Plastry na Semira i Brozia, pressing i twardo w obronie. Niby kontrolujemy mecz, niby prowadzimy w grę, ale z takimi interwencjami w obronie nie damy rady nikomu w naszej lidze. Ja uważam, że za ten stan rzeczy odpowiada Franz. Ani taktyki, ani przygotowania fizycznego, ani mentalnego, ani techniczno-piłkarskiego. Nic. Niby trochęlepiej, ale dalej frajersko dajemy się wozić i to nie potentatom.
Do what you mean and mean what you do.
|