Wyświetl pojedynczy post
seba_109
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69877
Stary 28.02.2015, 09:37
Smuda powiedział "- Do mnie w tym roku - choć nie podam Wam nazwisk - zgłosiło się z ośmiu zawodników z Ekstraklasy, którzy chcą przyjść do Wisły, a kończą się im kontrakty." orientuje się ktoś o kogo chodziło?
Odpowiedz cytując