FraMat napisał(a):

|
Nie ma cyfry 11, sorry...
|
następny polonista nawiedzony ?,znowu błysnąłeś , daruj sobie
Barbaryzacja, a nie "barberyzacja". To byli barbarzyńcy, a nie barberzyńcy. 11 zmienię w maju.
022 , po pierwsze literówka, po drugie jak nie jesteś"barbarzyńcą" to zmień szybko na 10 , teraz , już ,tak dla higieny i co by ludzi nie straszyć