Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8801
Stary 27.02.2015, 20:46
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie ma cyfry 11, sorry...
następny polonista nawiedzony ?,znowu błysnąłeś , daruj sobie

Barbaryzacja, a nie "barberyzacja". To byli barbarzyńcy, a nie barberzyńcy. 11 zmienię w maju.

022 , po pierwsze literówka, po drugie jak nie jesteś"barbarzyńcą" to zmień szybko na 10 , teraz , już ,tak dla higieny i co by ludzi nie straszyć
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 27.02.2015 o godz. 21:06.
Odpowiedz cytując