universe napisał(a):

To, ze Wy nie znacie sie na psychologii to male piwo, Was nie musze ogladac.. Od trenera, z taaaakim ponoc doswiadczeniem, wymagam troche wiecej.
Jezeli w zespole jest fantastyczna atmosfera i jeden da sie pokroic za drugiego i jeden drugiemu pomaga, itp. to chetnie przyznam, ze sie myle.
I jeszcze jedno, pan Smuda lubi czesto odwracac uwage od siebie wskazujac winnego paluchem, dobrze mu to nawet wychodzi.
|
No to jesteś psychologiem przez duże P potrafiąc wywnioskować jak budowana jest atmosfera w zespole, jaka ona jest, kto kim pomiata, w ogóle nie będąc w pobliżu tego zespołu, a jedynie widząc go w TV i wyciągając wnioski z 1 wypowiedzianego zdania.