Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.02.2015, 18:51
universe napisał(a):Wyświetl post
To, ze Wy nie znacie sie na psychologii to male piwo, Was nie musze ogladac.. Od trenera, z taaaakim ponoc doswiadczeniem, wymagam troche wiecej.
Jezeli w zespole jest fantastyczna atmosfera i jeden da sie pokroic za drugiego i jeden drugiemu pomaga, itp. to chetnie przyznam, ze sie myle.
I jeszcze jedno, pan Smuda lubi czesto odwracac uwage od siebie wskazujac winnego paluchem, dobrze mu to nawet wychodzi.
No to jesteś psychologiem przez duże P potrafiąc wywnioskować jak budowana jest atmosfera w zespole, jaka ona jest, kto kim pomiata, w ogóle nie będąc w pobliżu tego zespołu, a jedynie widząc go w TV i wyciągając wnioski z 1 wypowiedzianego zdania.
Odpowiedz cytując