Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69874
Stary 27.02.2015, 17:30
Uważam, że wystawianie czy to Boguskiego, czy to Jankowskiego, czy to Stepińskiego w ataku, najlepiej w ustawieniu na dwóch napastników, pokazałoby, że mamy pewnego rodzaju niedoceniane bogactwo.
Boguski, wcześniej dobrze sobie radził na tej pozycji. Nawet kiedyś trafi do repry.
Jankowski miał swoje dobre chwile jako napastnik w Ruchu, a Stępiński w Widzewie.
Wystawianie ludzi na nie swoich pozycjach najczęściej (choć nie zawsze) kończy się tak, jak wystawianie Chaveza jako defensywnego pomocnika, Burligę jako skrzydłowego, czy .... Smudę jako trenera

(sorry za ten prztyczek - Smuda i tak sobie nieźle radzi, choć każdy młody trener z Zachodu, który przeszedł dobre szkoły, ma większe predyspozycje do prowadzenia drużyny - oprócz pewnie autorytetu)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując