Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 27.02.2015, 16:24
Głowacki? A czy on zrobił cokolwiek złego? Czerwo z L,coś jeszcze? Tutaj nie ma powodu, aby mówić o nim źle. Sadlok s.......ił koncertowo dwa mecze i to jest oczywiste. Jedyne święte krowy to Jankes i Boguś, choć ten drugi ostatnio gra przeciętnie, ale nie słabo.
Odpowiedz cytując