|
Głowacki? A czy on zrobił cokolwiek złego? Czerwo z L,coś jeszcze? Tutaj nie ma powodu, aby mówić o nim źle. Sadlok s.......ił koncertowo dwa mecze i to jest oczywiste. Jedyne święte krowy to Jankes i Boguś, choć ten drugi ostatnio gra przeciętnie, ale nie słabo.
|