kucharz_77 napisał(a):

''Ale najważniejsze. WCIAŻ NIE MAMY NAPASTNIKA.''
Napastników to my mamy aż 4: Brożek, Jankowski, Stępiński i jeszcze Boguski. Po dwie pary jeden wysunięty a drugi podwieszony. Zależy w jakiej konfiguracji: Boguski i Brożek; Boguski i Stępiński; Jankowski i Brożek; Jankowski i Stępiński. Tylko nasz treneiro robi z trzech napastników na siłę pomocników, co o ile Boguski jako tako to już Jankowski i Stępiński się się tam nie nadają...
|
No sory, ale jeżeli naszym snajperem ma być Boguś

Jankowski

albo Stępiński

to powitajmy I lige. Chyba, że pomocnicy i obrońcy będą strzelac.
Boguski nie wie chyba co na boisku ze sobą zrobić. Jest wszędzie a jednocześnie nigdzie. TO jest fenomen. Jankowski to drewno jakiego w Wiśle nie było dawno. A Stępiński marnuje takie okazje, że lepszych wymarzyć sobie nie można.
Więc według moich obliczeń nie mamy AŻ czterech napastników, gdyyż wyżej wymienionych nie licze na napastników. I z moich obliczeń zostaje Brożek, który też ma wiek i musi czasem odpocząć dlatego nie winie go za słabsze występy. Jego słaba gra w niektórych meczach wynika z tego, że musi grać bo nie ma zastępcy.